Dana Batulková: Nenávist k Žilkové sílí

S Danou Batulkovou sdílela Linda šatnu v divadle.

Drama kolem rozvodu Agáty Prachařové (35) a Jakuba Prachaře (36) vrcholí, obě tchyně si už brousí nože. Ke všemu se šeptá, že nevraživost, která mezi nimi panuje, má hlubší kořeny a pramení z dávných dob, kdy Veronika Žilková a Batulkové tehdejší manžel David Prachař (61) natáčeli divadelní představení Její pastorkyňa – tehdy si spolu měli začít románek.

To se nezapomíná! Hluboká nenávist byla roky schovaná v nejzazším koutě skříně, teď však vyplula na povrch. Dcera Žilkové Agáta a syn Batulkové Jakub se rozvádějí a matky řinčí zbraněmi.

Také vás může zajímat ...

Každá z nich je připravena vystartovat na obranu milované ratolesti. Ostatně drápky vystrkovaly už v době, kdy se spekulovalo, že miminko Mia (2), v té době ještě nenarozené, není Jakubovo. Teď už možná dojde i na pěstní souboj.

Dělí se majetek, a Dana Batulková se logicky bude obávat, aby milovaný syn nebyl oškubán jako kuře, protože rodinná vila údajně zůstane Agátiným majetkem. Hvězda seriálu Slunečná Batulková je tedy na číhané, ostražitá jako rys.

Běda, pokud se bude druhá strana pod vedením energické Veroniky Žilkové snažit jejího milovaného chlapečka ošidit! Ovšem i Veronika Žilková bude dbát na to, aby nebyl Agátě zkřiven ani vlásek. Bitva je na spadnutí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...