Dana Batulková: Proč nenaučila dceru vařit?

Něco důležitého zanedbala. Herečka Dana Batulková (58) nenaučila dceru Marianu (22) vařit. Asi si řekla, že žena u sporáku je nemoderní pozůstatek starých dob, že její Mariana bude emancipovaná.

Chyba lávky. Rodinný život opět přichází do módy, lidé jsou v dnešní hektické době nadšeni kouzlem starých časů. Jenže Mariana by se v kuchyni příliš ochomýtat neměla. Přiznala, že dokáže připálit i čaj. Po mamince sice zdědila krásu, dobrá hospodyňka z ní však asi nikdy nebude.

Když se chystá rodinná večeře, svěří přípravu jídla spíše bratrovi Jakubu Prachařovi (33). Dívka naříká, že vaření jí nejde. Plánuje, že si najde kluka, který vařit umí. Byla by ráda, kdyby jí nosil sladké lívance do postele.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...