Dana Batulková šetří na oblečení

Dělá to kvůli dceři?

Dana Batulková s dcerou Marianou.

Dámské jízdy s dcerou MARIANOU PRACHAŘOVOU (22) vyjdou DANU BATULKOVOU (58) vždy na pěkný balík. Musí začít šetřit.

Nejprve totiž vyrazí na nákupy, kde jsou jako utržené ze řetězu, a potom si dají nějaké jídlo v dobré restauraci. „Vyjde to dost draho, takže to nepraktikujeme často,“ přiznává herečka, která už konečně přišla na způsob, jak ušetřit. Jednoduše si přestala si na sebe kupovat oblečení. „Stačí, když Mariánka jednou za čas vyklidí skříň,“ pochvaluje si Batulková, že dědí oblečení po dceři.

Těžko říct, jestli je s touto variantou spokojená i Mariana. Nejenže totiž přichází o dámskou jízdu, ale oblečení, které vyřadí, si pak vesele obléká její matka. V minulosti si Mariana postěžovala, že na ni žárlí, protože vypadá skvěle a nemusí pro to nic moc dělat.

Také vás může zajímat ...

Fakt, že se navíc hravě vejde do jejího oblečení, tomu asi moc nepřidá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...