Dana Morávková a Petr Malásek: Perfektní manželství jen naoko?

Jeden z nejuznávanějších párů českého showbyznysu. Přesně tímto titulem se mohou Dana Morávková (47) a Petr Malásek (53) chlubit. Svoji jsou totiž už úctyhodných 22 let, což je v dnešní době skutečný zázrak.

Společně mají syna Petra Maláska (20). Čím vším si však jejich manželství prošlo a ještě stále prochází? Po celou dobu se oba tváří, jak je všechno růžové a bezchybné, a sama Morávková dokonce radila ženám, jaký je recept na šťastné a pohodové manželství. Nejsme si ale jistí, zda je dobré brát si příklad zrovna z jejích rad.

Také vás může zajímat ...

Není žádným tajemstvím, že Dana je jako herečka v jednom kole.

Žije prací

Jednou je to natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a potom například zkouška v divadle. Práce je pro ni jednoznačně na prvním místě a sama to dokonce před médii přiznala. „Nemoha bych být bez práce, je to celý můj život,“ pochlubila se Morávková.

Na manžela ji tím pádem moc času nezbývá, občas se dokonce stane, že domů dorazí až v brzkých ranních hodinách.

Samozřejmě, práce je důležitá, každý potřebuje peníze. Nicméně neměla by Dana trochu zpomalit? Nemá snad peněz až nad hlavu díky svému vysokému pracovnímu nasazení? Možná by mohla ze svých pracovních cílů trochu slevit a víc se věnovat svému manželovi, kterého odsouvá na druhou kolej.

Výčitky

Proslýchá se, že Dana svému milovanému muži vyčítá, že ona je žena a vydělává stejně, nebo dokonce víc než on. Její blízcí přátelé nám prozradili, že si stále stojí za tou idylkou, že rodinu má živit výhradně muž, i když i žena vydělává peníze. A to nemalé peníze. Malásek přitom práci také má, vždyť je slavný klavírista.

Nicméně to vypadá, že ne vždy donese domu takový balík, jaký by si Morávková představovala, a to je, jak se zdá, jeden z důvodů jejich neustálých neshod.

Shazuje ho

Nejednou známá moderátorka svého manžela před médii či před známými shodila. Příkladem nám může být její neustálá nespokojenost s tím, jakým stylem se její manžel Petr obléká. Ona je zkrátka zvyklá být vždy a všude za dámu s dokonalým make-upem a oblečením. Nicméně jelikož je její manžel hudebník, takový cit pro módu nemá a upřímně nám přiznal, že je mu to i tak trochu jedno.

Jeho žena mu však nedá pokoj. „Vypadáš jako vandrák,“ shodila ho Dana v rozhovoru před médii. A to, naneštěstí pro Petra, nebylo všechno. „Vůbec mě neposlouchá, obléká se, jak chce, a pak to dopadá takhle,“ pokračovala svérázná moderátorka v ponižování svého muže. Má jediné štěstí, že její manžel je kliďas a útok ji nevrátil.

Takové ponižování by si totiž ne každý muž nechal líbit.

Vždy jí ustoupí

Jejich blízcí přátelé nám prozradili, že tou dominantní ve vztahu je bezpochyby Morávková. Malásek vždy sklopí uši a své milované ženě ustoupí a splní jí vše, co si přeje. Neměl by si klavírista občas taky trošku dupnout? Vždyť vztah je přece o kompromisech mezi dvěma partnery, a ne o plnění rozkazů toho druhého.

Dana se taky nebojí hádek a sem tam nějakou dokonce i vyvolá.

„Není to vždy úplně harmonický vztah,“ prozradil nám tajný zdroj z jejich blízkého okolí. Dana prý nemá problém ani s tím, zvýšit na Maláska hlas, a to už ho dokáže vytočit. Poté se prý dokážou rozhádat tak, že spolu ani nemluví. Proč se k těmto věcem slavná herečka ani klavírista nikdy nepřiznali? Z jakého důvodu svou manželskou krizi tají?

Hrají si na dokonalé

Důvod je velmi jednoduchý a také logický. Potřebují před lidmi vypadat jako dokonalý pár, který nemá vůbec žádné problémy a vše mu dokonale klape. Také to vypadá, že touží po tom, být oceňovaným párem českého showbyznysu, manželství jim přece funguje už tolik let. Nicméně nikdo nevidí, co za celými těmi lety stojí. Ponižování, řev a hádky, které ještě stále trvají.

Můžeme říct, že Morávková a Malásek jsou dokonalými mistry přetvářky. Jak dlouho se jim podaří své problémy tajit?

S takovou bude rozvod brzy na spadnutí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama