Dana Morávková: Brousí si zuby na nový pořad?

O herečce DANĚ MORÁVKOVÉ (47) je známo, že když si něco umane nebo o jí o něco jde, tak umí pořádně zabrat. Ukázala to i při StarDance, kdy trénovala poctivě, co jí tělo dovolilo. A dělala to tak stejně i na letošní dovolené, kdy se svým mužem, klavíristou a skladatelem PETREM MALÁSKEM (54), místo polehávání na pláži šlapala do pedálů a projížděla na kole nejen Rakousko, ale i třeba Slovinsko.

Jestli takhle dře i o svém volnu, určitě je ve výhledu něco zajímavého.

Také vás může zajímat ...

Na něco se chystá?

Nabitý diář má stále – hraje divadlo, natáčí Ordinaci, moderuje. Nedávno se ale ukázala jako speciální porotkyně v další řadě show Tvoje tvář má známý hlas a možná právě tady je ten důvod jejího snažení.

Postará se o pořádný kolotoč

Jak už se v minulosti stalo, hostující porotci se pak stali hlavními protagonisty. Že by tedy Morávková tušila svou šanci, že by se objevila pak v další řadě? Nejpopulárnější česká herečka by tak byla na očích ve všech směrech. Nebo se na nás chystá její odchod z Ordinace? Necháme se překvapit a za pár dní se určitě všechno dozvíme.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...