Dana Morávková: Chce pořád víc peněz

Nerada zahálí! DANA MORÁVKOVÁ (46) je raději pořád v zápřahu, než aby seděla doma s rukama v klíne. A tak se rozhodla, že ve volných chvílích, kdy nenatáčí ani nemoderuje, se bude věnovat navrhování vlastních kabelek!

Zabírá jí to víc času, než myslela

Také vás může zajímat ...

Když s tím ale začala, teprve pak zjistila, jak moc je navrhování dámských tašek težké! Zabírá jí to víc času, než předpokládala. Výroba jedné kabelky se prý skládá ze sto padesáti kroku a každý zabere nějaký čas! A aby tašky byly přesně podle jejích představ, snaží se u většiny kroků být i sama. A tak jí tahle činnost teď zabírá téměř každou volnou chvíli, kromě natáčení.

Hodila za hlavu všechny své dosavadní koníčky, aby se mohla zabývat jen tím jedním. Lidé se však podivují nad tím, že ji to až tak moc vzalo. Neskončí nakonec v seriálu Ordinace v ružové zahradě, aby se mohla kabelkám věnovat na plný úvazek? Jedna z jejích dobrých přítelkyň tvrdí, že rozhodně ne.

Morávkové jde prý hlavně o to, aby vydeělávala víc peněz.

Jakmile zájem opadne, přestane vydělávat

A to je možná důvod, proč navrhování věnuje takovou spoustu času. Vydělá si tím obrovské množství peněz! Proč se ale tolik honí za penězi? Určitě to nemá zapotřebí. Jak ona, tak i její manžel PETR MALÁSEK (53) celý život poctivě pracují, a proto mají jistě našetřeno.

Jeden z jejich rodinných známých se však prořekl, že chtějí syna poslat na studie do zahraničí, zrřejmě do USA a na to údajně padnou hodně jejich úspor! Jenže to má všechno jeden velký háček. Jakmile prvotní zájem o kabelky Dany Morávkové opadne, může se také stát, že se kvůli nim i zadluží.

A to pak ješte bude ráda, když jí herecký plat bude stačit na to, aby dluhy umořila a zároveň uživila svou rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...