Dana Morávková: Další ostuda?

Herečka má tedy pech. Sotva se oklepala z kritiky jejího moderování pořadu Tenký led Dany Morávkové (47) a už má na krku další fiasko. V novém muzikálu Tři oříšky pro popelku představuje královnu po boku herce Pavla Trávníčka (67).

„Tým si bude rovný a vypadá to, že to všechno dobře zapadne. Bude to mix nových i velmi známých tváří. Zatím to vypadá, že tam nebude trčet žádná jedna hvězda. Chci vytvořit příjemný kolektiv, aby ten projekt fungoval jako celek, a ne aby z toho někdo hodně vyčníval,“ plánoval koncepci režisér Filip Renč (53).

Také vás může zajímat ...

„Je to krása! Máte se na co těšit a my se těšíme na vás,“ lákala všehny nadšeně Morávková. Premiéra, která však proběhla před pár dny, přinesla i mnoho rozčarování. Lidé se bouří, že se ve hře téměř nezpívá.

„Vždyť to není muzikál, je to blbost. V celém představení, pokud si dobře pamatuji, zpívá jen Popelka a sova, a jednu písničku předvede macecha s Dorou, jinak nikdo. Tak co to je za muzikál?“ ozval se kritický názor z řad diváků.

Na obranu ale tvůrci vysvětlují, že nejde o klasický muzikál, ale o takzvanou „rodinnou show“ podle vzoru německé verze. Jenomže vysvětlujte to českému publiku zvyklému na běžné muzikály. Ctlivé Morávkové to ale nejspíš opět vezme radost z práce.

Jak vkročí do nějakého projektu, lidé ho haní!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...