Dana Morávková: Opět naznačila, že chce dítě. Třeba není pozdě

S manželem Petrem Maláskem (56) mají čítankový vztah, v showbyznysu naprosto neobvyklý. Byla to velká láska, a je i po mnoha letech.

Takový pár se jen tak nevidí. Dana Petrovi porodila syna Petra (22), avšak nejednou opatrně naznačila, že by si přála ještě jednoho potomka. Nyní jako by se začala opájet představou, že by mohl mít miminko její dospělý syn – a ona by se tak stala šťastnou babičkou.

Také vás může zajímat ...

Když ve společnosti uviděla fotografku s jedenáctiměsíčním miminkem, ihned se k ní vrhla, aby si mohla děťátko pochovat. „Bylo by smutné, kdyby syn jednou děti neměl.

Přála bych si, aby měl,“ řekla. Syn studuje v Anglii a má jiné starosti. Co kdyby si Dana své přání konečně splnila? Třeba ještě není pozdě…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama