Dana Morávková: Proč se ke svému synovi otáčí zády?

Mohla by využít svých kontaktů a pomoct mu?

Když se práce stane zároveň vašim koníčkem, pak je to velký krok k tomu být v životě šťastný. Daně Morávkové (46) a jejímu manželovi Petrovi Maláskovi (53) se to dokonale podařilo. „Měli jsme štěstí, že jsme si vybrali profesi, která nás baví a nabíjí,“ řekla herečka, která by byla moc ráda, kdyby se něco takového povedlo i jejímu synovi Petrovi (19).

Toho totiž čeká náročné a zásadní období v jeho životě, protože letos úspěšně odmaturoval. Dana se ale přesto trápí a strachuje se o jeho budoucnost. Na druhou stranu má možnost mu život ulehčit. Za ty roky, co se pohybuje na herecké a moderátorské scéně, totiž musela nabrat obrovské množství kontaktů z různých sfér.

Také vás může zajímat ...

Pokud by opravdu chtěla, může synovi hodně pomoci. Jenže se k němu zatím spíš staví zády. „Přeji si, aby se dostal na školu, po které touží a byl šťastný i v práci, kterou si vybere. Ale tomu nemůžu jinak pomoct,“ distancuje se od syna, který by přitom díky své matce mohl mít vše jednodušší.

Dokonce ho loni poslala prodávat lístky na filmový festival v Karlových Varech. Chce snad Morávková, aby si cestu za úspěchem vyšlapal její syn hezky sám, bez pomoci, a nebo je jí hloupé někoho žádat o službičku, když ostatní si musí poradit i bez slavných rodičů?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...