Dana Morávková: Šokující nabídka

Dar od divačky

Už mnohokrát jsme vás informovali o tom, že si diváci mnohdy ztotožňují své seriálové hrdiny s realitou. Nejinak tomu je i u DANY MORÁVKOVÉ (45), která si díky roli doktorky Zdeny Tiché v seriálu Ordinace v růžové zahradě vysloužila velmi netradiční nabídku.

„Vůbec nejhorší bylo, když moje postava nemohla mít děti,“ rozpovídala se herečka o tom, jak jí jistá dáma, která Ordinaci sleduje, neváhala nabídnout své dítě! „Jedna paní napsala, abych adoptovala její holčičku, kterou měla s nějakým Egypťanem,“ kroutí nevěřícně hlavou Morávková a dodává, že vůbec netušila, jak na tuto nabídku reagovat.

„Nechala jsem vše bez odpovědi,“ líčí herečka, která se za dobu svého působení v seriálu setkala snad s čímkoli, tohle však na ni bylo moc.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...