Dana Morávková: Tajný románek s kolegou?

Je to to žena k zulíbání.

T o, že jsou blízcí přátelé, není žádné tajemství. Přece jen si herečka Dana Morávková (47) se svým hereckým kolegou Janem Čenským (58) prošla v seriálu mnoha událostmi, které je očividně sblížily. Nicméně poslední dobou se zdá, že jejich vztah nabírá úplně nový směr. Podle našich zdrojů za to může právě dějová linka v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Nedávno se totiž v seriálu ztratila malá Hanička, seriálová dcera Morávkové a Čenského.

Také vás může zajímat ...

Byl jí oporou

Během natáčení si prý Dana procházela těžkými chvílemi, protože sama je matkou a neumí si představit, že by se jí něco podobného stalo v jejím reálném životě. V rámci natáčení dokonce musela navštívit márnici, protože tvůrci seriálu toužili po věrohodnosti. Morávková přiznala, že natáčení pro ni bylo těžké, ale oporou jí byl právě její seriálový partner Jan Čenský.

Prý ji jako jeden z mála zná skutečně nejlíp a ví, jak moc je Dana citlivá.

Proto ji vždy utěšoval a povzbuzoval, za což mu je Morávková prý velmi vděčná. Lepšího seriálového parťáka si prý ani nemohla přát. Oba na sebe pějí ódy, jako kdyby k tomu druhému chovali sympatie, a podezřelé už to je i dalším jejich hereckým kolegům.

Co manžel?

Danin skutečný manžel Petr Malásek (54) se jí do práce nikdy příliš nepletl. Věděl, že Dana je šikovná a že zvládne, cokoli si zamane. Co ale říká na to, že se jeho manželka tak velmi sblížila se svým seriálovým partnerem? Nejspíš o tom ani neví, protože momentálně je prý neustále na cestách kvůli práci, takže se doma moc neohřeje.

S Danou si prý telefonují, ale o Janovi se údajně příliš nezmiňovala. Že by se herečka cítila provinile? Práci prý s manželem příliš neprobírá a asi ví, proč. Malásek se nejeví jako žárlivý typ, ale kdyby se dozvěděl, že jeho žena si užívá lásku i jinde, rozhodně by ho to nenechalo chladným.

Spolu do noci

Podle našich tajných zdrojů spolu Dana a Jan tráví i volný čas. Podle jejich kolegů měl Čenský dokonce dělat Morávkové společnost až do nočních hodin a potom ji prý doprovodil domů…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama