Dana Morávková: Věří si úplně ve všem!

Brusle si vydupala

Dana Morávková v muzikálu Popelka na ledě.

Herečka DANA MORÁVKOVÁ (45) se nechala slyšet, že by přivítala klidně i další roli, kde by mohla zúročit svého bývalého koníčka – krasobruslení. Zatím si svůj dávný sen splnila pouze v muzikálu Popelka na ledě, kde ztvárňuje už řadu let královnu.

Původně se na ledě měli objevit jenom krasobruslaři a herci a zpěváci se měli pohybovat jen na otáčivém pódiu, v kulisách zámku, zámecké zahrady nebo chaloupky, kde žije Popelka. Dana nakonec režiséra JINDŘICHA ŠIMKA (60) přemluvila, že bude také bruslit. Morávková, která je známá svým perfekcionismem a pracovitostí, trénovala skutečně svědomitě.

Uříznout si ostudu by jí její hrdost nedovolila. Krasobruslení se věnovala od šesti let a dvakrát se dokonce stala juniorskou mistryní republiky.

Také vás může zajímat ...

Třeba se jí splní její přání a naskytne se jí ještě nějaká další role, kde bude moci obout brusle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...