Dana Morávková: Zlé časy: Diváci ji proklínají

A bývala tak oblíbená! Diváci měli její postavu charakterní seriálové lékařky Zdeny Suché, která se vzorně stará o děti i rodinu, velmi rádi. Jenomže s tím je teď konec.

Herečce Daně Morávkové (45) patrně nastaly těžké a nepříjemné časy. Bývala zvyklá, že ji fanoušci zastavovali na ulicích a velebili ji i její seriálovou postavu. Rovněž ohlasy na sociálních sítích byly převážně pozitivní.

Když z nekonečné Ordinace v růžové zahradě na čas zmizela, diváci si ji žádali zpět. Scenáristé je tedy vyslyšeli, bohužel poněkud jinak, než si fanoušci přáli. Postava Zdeny Suché si ze Slovenska, kam ji scenáristé „odklidili“, přivezla zbrusu nového slovenského milence.

Sama Morávková se nechala slyšet, že tohle jí diváci nějak stále nemohou odpustit. Na internetových stránkách Ordinace i na sociálních sítích se objevují nelichotivé komentáře. Ty odsuzují herečku za to, že má v seriálu poměr se slovenským hokejistou Andrejem Martynčákem, kterého představuje herec Ján Jackuliak (38).

Také vás může zajímat ...

Dana Morávková to nebere na lehkou váhu, je z toho nešťastná. Smutně prohlásila, že diváci by přece měli pochopit, že je to jen role, ne realita. Snaží se na to pokud možno nemyslet a zlé komentáře raději nečíst.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...