Dana Syslová: Pod úsměvy skrývá velkou bolest

Už několik let je hvězdou seriálu Ulice. Dana Syslová (70) alias Amálie Pešková se snaží rozdávat úsměvy na každém kroku a srší nezdolným optimismem, jenže život se s ní nemazlil. Nikdy nepoznala svého otce, zemřel jí manžel Vlastimil Hašek (†64) a syn Jiří (†25) spáchal sebevraždu.

Také vás může zajímat ...

„Bylo to velmi těžké období, se kterým se nedá nic dělat,“ přiznala Syslová, které ještě navíc před jedenácti lety diagnostikovali rakovinu. Ta jí samozřejmě nahání největší strach. Sice díky operaci a chemoterapii vše překonala, ví však moc dobře, že taková nemoc se ráda vrací.

Vzhledem k tomu, s čím vším se musela popasovat, už ji nejspíš ani tohle nevykolejí

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...