Daniel Hůlka a Šárka Vaňková se k sobě vrátili, protože jim bylo smutno – ale jen na chvilku!

Mladá zpěvačka sbalila Dana po tisící premiéře muzikálu Dracula.

Byla to láska dvou celebrit, která vykvetla na muzikálovém pódiu. Vztah Daniela Hůlky (48) a Šárky Vaňkové (29) ale nakonec nepřekonal ani jednu sezónu!

O Danu Hůlkovi slyšela Šárka poprvé v dětství. Ve třinácti se do něho prý zamilovala, takže jí maminka musela koupit jeho kazety. Dan si samozřejmě Šárky všiml při její účasti v první řadě soutěže Česko hledá Superstar, kde skončila druhá. Mladá zpěvačka se brzy postavila na vlastní nohy, vlastně už v šestnácti. „Po SuperStar jsem se odstěhovala do Prahy.

Řešila jsem jiné věci, než normálně trápí puberťačky, musela jsem se o sebe postarat sama. Sice jsem vydělávala peníze, ale vždy to bylo něco za něco,“ konstatovala.

Tehdy určitě netušila, že za pár let se svým oblíbeným zpěvákem prožije krátký, ale intenzivní milostný románek.

Také vás může zajímat ...
Zkusili to spolu znovu, ale brzy byl konec.
Zkusili to spolu znovu, ale brzy byl konec.

Bývala by se ráda vdala

Daniel přiznal, že se Šárku snažil sbalit půl roku, ale nešlo to, protože byla zadaná. „Pak byla konečně volná, zkusil jsem to znovu, povedlo se a od té doby jsme byli pořád spolu,“ uvedl. K definitivnímu sblížení došlo po večírku na oslavu tisícího představení muzikálu Dracula, kde hrál Dan hlavní roli. V onu květnovou neděli odjeli oba na noc do zpěvákova domu v Jevanech.

Samozřejmě to neuniklo novinářům. Druhý den vydal Dan prohlášení, že se nejedná o žádný úlet, ale o opravdový vztah. Ačkoliv se tomu nejdřív bránila (kvůli předchozím Danovým partnerkám, které tam žily), přestěhovala se Šárka do zpěvákova bytu na pražských Vinohradech. Vypadalo to, že v českém showbyznysu se zrodila další zajímavá dvojice a že Daniel Hůlka se po mnoha letech konečně usadí.

Šárka se netajila tím, že by si ho klidně vzala a měla s ním dítě. Tlačit na něho ale nechtěla. „Nebudu ho přemlouvat,“ sdělila novinářům. „Když jsme spolu šťastní, není potřeba nic měnit a když to takhle bude fungovat, budu ráda. Je ale pravda, že bych se vdát chtěla.

Mít hezkou spořádanou rodinu, svého muže milovat a být s ním až do konce života.“

Tady to ještě vypadalo slibně.
Tady to ještě vypadalo slibně.

Těhotná byla jen na fotce

Z nového vztahu získávala Šárka i po pracovní stránce; říkalo se, že díky Danovi získává protekci. Každopádně se objevila i na cédéčko s muzikálem Dracula a na fotce tam dokonce mladá zpěvačka měla těhotenské bříško. Ani Daniel tehdy nepopíral, že by se ta fotka brzy mohla stát skutečností. Porozumění ale netrvalo moc dlouho.

Ve světě celebrit často první řeči naznačují, že se něco děje a o zamilované dvojici se začalo tvrdit, že už jim to spolu tak neklape. Jedním z nepřímých důkazů bylo to, že Dan si dal více než měsíční přestávku v práci, kterou zdůvodnil stresem z přepracování. Údajně za tím byly ale i problémy ve vztahu. U Šárky se napětí z blížícího se konce projevovalo tím, že prý plakala i v divadle.

A potom skutečně oficiálně ohlásili rozchod.

Nevyšlo to ani s Renčem

Dan nechal Šárku dál bydlet ve svém bytě, i když tam s ní už nežil. Ona si hledala něco jiného. Jednoho dne zavolala bývalému partnerovi, že ho chce vidět. „O návratu jsem ale rozhodně neuvažovala,“ tvrdila později v jednom rozhovoru. „S návrhem, abychom se k sobě vrátili, přišel Dan. Prostě zazvonil, já ho pozvala dále a chtěla mu říct, že mám nový byt a jak se budu stěhovat.

Jenže než jsem vůbec začala mluvit, on řekl něco docela jiného.“ Oba zjistili, že jim bez sebe bylo smutno. Silvestr pak strávili na jachtě v Chorvatsku. Ani druhé kolo vztahu ale nakonec nevyšlo. Důvodem bylo to, že Šárka se současně rozhlížela jinde a souběžně prý navázala známost s režisérem Filipem Renčem (51). Nevěru ale jak Dan, tak Šárka popírali.

O příčinách konce vztahu zpěvačka řekla: „Lidé nás proti sobě poštvali. Pomlouvali nás jednoho před druhým, postupně jsme si přestali věřit.“ Každopádně Šárce to vzápětí nevyšlo ani s Filipem.

Ještě téhož roku se s ním zasnoubila v exotické Indonésii, ale rozchod byl pak otázkou jednoho víkendu!

Filip Renč byl dalším na řadě.
Filip Renč byl dalším na řadě.

Má ještě šanci najít tu pravou?

Daniel byl pro ženy vždy atraktivním objektem a dokázal toho využít. Postupně se mu to ale, jak se zdá, vymstilo. Když mu bylo dvacet, řekl, že se nikdy neožení. To se nevyplnilo, k oltáři ho dovedla tanečnice Libuše Haraštová (36), později Vojtková. Střídal partnerky a hledal tu pravou, později i toužil po nějakém tom potomkovi. Nedařilo se mu ani po rozchodu se Šárkou.

Nedávno to už vypadalo, že se ožení podruhé, opět s tanečnicí. Jenže zásnuby nakonec zrušil a ze svatby sešlo.

Dan ale nepřestává doufat, že tu pravou jednoho dne najde!

Dan Hůlka

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...