Daniel Hůlka: Dům snů jí nepostavil!

Když zpěvák Daniel Hůlka (50) zjistil, že je jeho manželka Barbora Klement Hůlková (27) těhotná, začal slibovat „hory doly“. Své milované chtěl do březnového narození dcery Rozárky postavit nový krásný dům na venkově, kde by celá rodina dýchala čerstvý vzduch.

To se mu ovšem nepovedlo a Hůlkové zbyly akorát oči pro pláč. S malou dceruškou se totiž museli přestěhovat do provizorního mobilního domu, který firma pouze vkuse přiveze a položí na zem. Život zde by se dal přirovnat k větší „luxusnější“ maringotce.

Také vás může zajímat ...

Nenajal firmu

Pokud se ale zpěvák neodhodlal postavit dům do teď, jen těžko se mu to povede ještě tento rok. Jeho plány se tak musí odložit na dobu neurčitou. Jaký k tomu měl ale důvod? Hůlka rozhodně nepatří mezi muže, kteří na sebe vezmou montérky a jdou sami budovat.

Kdyby tedy dům opravdu chtěl, mohl zaplatit zedníky a hnízdečko lásky by už dávno stálo. Dá se tedy předpokládat, že na stavební firmu nemá dostatek financí. Po velkých úspěších s muzikálem Drákula si mohl nějaké ty peníze našetřit.

Pravděpodobně ale nepředpokládal, že se na sklonku padesátky ještě stane tatínkem od rodiny.

Vykašle se na něj?

Hůlková tedy čekala, že bude po porodu v klidu žít v novém baráčku a ono ne. Na zimu si možná budou muset opět zabalit kufry a přesunout se zpět do bytu ve „smogové“ Praze.

Barbora má ale ještě celý život před sebou a pokud ji zpěvákovo nenaplněné sliby zklamou, nebude mít problém najít si nějakého mladšího náhradního tatínka..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...