Daniel Hůlka: Popálil se a zkazil si dovolenou

Měl hodně bolestivou nehodu. Daniel Hůlka (51) dostal minulý rok k narozeninám motorku. Celý život si ji totiž přál. Leč to ještě netušil, jak nebezpečný takový stroj může být. Donedávna si ji však nemohl vynachválit, jenže už na ni zřejmě hned tak nesedne.

Dva dny před jeho vytouženou dovolenou, kterou plánoval prý neuvěřitelný půlrok, totiž podnikl výlet na motorce, který nedopadl zrovna podle jeho představ. Pravda ale je, že to mohlo být mnohem horší. Projížděl se totiž lesem sem a tam, až začal být unavený, a proto i méně ostražitý.

Také vás může zajímat ...

A tak když ji pak chtěl zaparkovat před svým domem, neudržel ji a celou tíhou a rozžhaveným výfukem mu spadla na nohu! Rychle ji zvedl a nohu vyndal, a tak nabyl dojmu, že o nic vážného přece nejde, a k lékaři s tím nešel.

Bohužel mu ale za pár hodin začala z nohy slézat kůže. Okamžitě jel na pohotovost a tam mu lékaři předepsali silná antibiotika. Vytouženou dovolenou si tak zpěvák kvůli tomu příliš neužil..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama