Daniel Hůlka se tajně oženil v Las Vegas!

Své ANO řekl už podruhé a na utajené dovolené! Z auta u oddacího okénka!

Zpěvák Daniel Hůlka (49) si poslední dobou dělá ve svém soukromém životě pořádek a kromě prvního potomka, kterého se konečně dočká už na jaře, se rozhodl na nic nečekat a vzít si svoji těhotnou přítelkyni, blogerku Barboru Klementovou (23) ještě před tím než přijde dítě na svět.

A nebyla to jen tak nějaká svatba. Pár se totiž rozhodl říct své ANO v městě hříchu Las Vegas a navíc u obyčejného okénka. „Obrovskou svatbu už jsem před lety zažil a nevyšlo to, tak jsem chtěl tento krok udělat už jen ve dvou. Jen tak u svatebního okénka, kde ani nevystoupíte z auta, prostě bez cizích očí,“ uvedl Dan. A protože oba milují cestování, svatební cesta proběhla k řece Colorado.

Také vás může zajímat ...

Mexická svatební hostina pak po cestě Mohavskou pouští.

Oblek z prvního obřadu vyměnil za bílou košili.
Oblek z prvního obřadu vyměnil za bílou košili.

Pro Hůlku je to tak už druhé manželství. To první uzavřel v roce 2002 s tanečnicí Libuší Vojtkovou Rohlíčkovou (36) a za necelé dva roky už byli rozvedeni. Vydrží mu to tentokrát déle? Kvůli péči o Báru a nenarozené miminko dokonce odřekl i lukrativní práci v muzikálu Muž se železnou maskou v divadle Brodway, které několik měsíců zkoušel. Vrátit se tam chystá až příští rok.

Je to v jeho situaci správné rozhodnutí?

Nebála se letět těhotná přes půlku světa.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...