Daniel Hůlka: Setkal s duchem

Koho zpěvák potkal?

Zjevil se mu jeho otec!

Díky obnovené premiéře muzikálu Dracula si DANIEL HŮLKA (48) vybavil zvláštní okamžik, který mu změnil život. Před lety se chystala veřejná generálka představení Draculy a zpěvák byl prý nervózní. Přešlapoval z místa na místo. Pouhých pár minut předtím, než měl vystoupit, za ním přišel kulisák. Nesl mu vzkaz, že prý na něho čeká u vchodu vysoký šedivý pán a potřebuje s ním nutně mluvit.

Zpěvákova intuice prý okamžitě zafungovala, tušil totiž, kdo za ním přišel…

Chtěl ho podpořit

Také vás může zajímat ...

Nervózní Hůlka pospíchal chodbou ke vchodu, když prý spatřil siluetu člověka. Do toho okamžiku na duchy nevěřil. „Spatřil jsem ducha svého otce. Zřejmě mi přišel povědět, že je u toho velkého životního startu se mnou,“ svěřil se Hůlka s tím, že mu postava mírně pokynula a následně zmizela. Právě Draculovi Hůlka pak vděčil za velký úspěch.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...