Daniel Hůlka: Vzdal se své práce

Proto se teď chce věnovat hlavně jí a připravovat se na roli otce

Dříve se jeho život točil hlavně kolem práce. Ale od chvíle, kdy se DANIEL HŮLKA (49) zamiloval do o třiadvacet let mladší BÁRY KLEMENTOVÉ (26), neexistuje pro něj nic jiného než ona. Dokonce se kvůli ní vzdal role v novém muzikálu! Měl totiž hrát mušketýra Aramise v muzikálu Muž se železnou maskou, ale nakonec si to rozmyslel.

Bude i veselka

„Změny v mém osobním životě jsou tak obrovské a pro mě tak zásadní, že jsem se nemohl zachovat jinak,“ nechal se před pár dny slyšet. Jeho přítelkyně totiž čeká miminko, na které se neskutečně těší. Proto se teď chce věnovat hlavně jí a připravovat se na roli otce. Do muzikálu by měl nastoupit, až se miminko narodí. Navíc chce do té doby stihnout i svatbu!.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...