Daniela Kolářová: Deprese! Utíká do lesů

S herečkou Danielou Kolářovou (69) se život v posledním období nijak zvlášť nemazlil. Trápily ji deprese tak nesnesitelné, že nic nepomáhalo, snad jen intenzivní fyzická práce na zahradě a v lese.

A tak útlá herečka sekala dřevo, vozila hlínu, vykopávala drny nebo dělala jinou náročnou práci v přírodě. Tak daleko ji dohnalo natáčení filmu Polednice. Postava, paní Mrázové, kterou zde ztvárňuje, ji deprimovala.

Tuto psychicky zlomenou ženu hrála oblečená v teplém svetru, na hlavě paruku. Natáčelo se v létě, herečka omdlévala horkem a únavou. A postava, kterou ztvárňovala, na konci ještě ke všemu zešílí! Aby toho nebylo málo, v době úmorného a deprimujícího natáčení prodělával hereččin manžel Jiří Ornest (69) náročnou operaci v motolské nemocnici.

504989-original1-ai217300DPI

Ornest na tom není zdravotně dobře, dokonce ochrnul a musel se znovu učit chodit a mluvit. Manželka se o něj obětavě stará, při tom ještě i v pokročilém věku pracuje a zbývající čas poctivě dělí mezi vnoučata.

Přitom tvrdí, že si za žádnou cenu nechce stěžovat, protože mnoho lidí je na tom hůř. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...