Daniela Kolářová: Musí začít znovu!

Ode dna se bude muset odrazit osudem v poslední době těžce zkoušená Daniela Kolářová (70). Nemůže se totiž schovávat doma donekonečna, což sama dobře ví.

Je naštěstí natolik rozumná, že chápe, že se navzdory smutku, který cítí, musí dříve či později navrátit do běžného života. Na to, čím si Daniela Kolářová musela v posledních letech projít, vypadá výborně.

Nejhorší životní období má, zdá se, za sebou, nyní začíná od nuly. Prázdno, které zůstalo po manželovi Jiřím Ornestovi (†70), o něhož se celé roky, až do hořkého konce, obětavě starala, se zřejmě pomalu začíná zacelovat.

Herečka nedávno vyrazila na procházku po pražských Vinohradech, zašla si do restaurace na oběd, prohlédla si výlohy obchodů s módou, vyřídila nějaké nezbytnosti a zamířila zase domů. Pravda, oblékla se do světlých, letních šatů, působila však posmutněle, určitě ne jako optimistická Doubravka z filmu Léto s kovbojem.

Také vás může zajímat ...

Oběd si musela vychutnat sama, protože po jejím boku nebyl nikdo, s kým by si mohla popovídat. Potřebuje čas, aby znovu dokázala najít radost ze života. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...