Daniela Kolářová: Nekuřte, nebo dopadnete jako ona

Kouří padesát let. Údajně „udělá“ čtyřicet cigaret denně. Daniela Kolářová (70) by mohla sloužit jako varování pro děti a mládež: Děti, nekuřte, pokud nechcete dopadnout takhle! Přitom když se podíváte na staré filmy, Daniela tu doslova září.

Ve filmu Setkání v červenci podlehl jejímu kouzlu Oldřich Kaiser (61), v Létu s kovbojem očarovala coby psycholožka Doubravka Jaromíra Hanzlíka (68). Je s podivem, že tak půvabná žena dopustila, aby se s jejím chrupem stalo to, co se s ním stalo.

A ještě ke všemu si to sama způsobila! Říká se o ní, že to je Bartoška v sukni. Ani ona se bez cigaret neobejde. Když se někdejší Alena z Noci na Karlštejně pousměje, objeví se zuby vskutku historické, středověké.

Podle dentistů je to skutečně vlivem kouření anebo nedostatečné péče. Přitom řešení existuje, kupodivu nijak drastické. Zřejmě by ani nebylo třeba dělat nový chrup, stávající lze zachránit. Co se finanční stránky týká, jednalo by se o desetitisíce.

Také vás může zajímat ...

Je s podivem, že Daniela nerozbije prasátko. Zase by jí to slušelo. Jenomže zadarmo by to nebylo. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...