Daniela Kolářová: Ničí ji osamělost

Je sama. To není nic příjemného. Daniela Kolářová byla zvyklá na rušný život, šla z role do role, a to jak ve filmu, tak v Divadle na Vinohradech, kde strávila úctyhodných čtyřicet šest let.

Odtud musela odejít, i když by bývala ráda ještě zůstala. To jí pochopitelně na náladě nepřidalo. Když připočteme období, kdy pečovala o těžce nemocného manžela Jiřího Ornesta (†70) a kdy se posléze vzpamatovávala z jeho smrti, je víc než jasné, že se někdejší hvězda filmu Léto s kovbojem necítí dobře.

Také vás může zajímat ...

Lidé z okolí jejího bydliště ji vídají, jak se prochází ulicemi, obědvá v restauracích a nakupuje v obchůdcích, kde si povídá s prodavači, aby se z té samoty nezbláznila. Občas si zapálí oblíbenou cigaretku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama