Daniela Kolářová : Zákazníci jí začali nadávat

Co herečka tak strašného udělala?

Pořádně to od lidí schytala

Sympatická herečka DANIELA KOLÁŘOVÁ (71) patří mezi ženy, které nikdy s nikým nemají problém a všechno řeší s rozvahou a bez zbytečných emocí. Bohužel ale ne všichni takoví jsou. Což před pár dny poznala sama herečka. Zničehonic jí totiž cizí lidé začali nadávat. A to stačilo jít jenom na nákup do řeznictví! Co herečka tak strašného udělala?

Rychle utekla pryč

„Stoupla jsem si špatně do fronty. Hned na mě někteří pokřikovali: Myslíte, že když jste herečka, že budete předbíhat? Utekla jsem, bylo to nepříjemné,“ prozradila Kolářová. Prý se jim slušně omluvila a řekla, že to bylo jen nedorozumění, že vůbec předbíhat nechtěla. Jenže úspěch se neodpouští a Daniela si to bohužel zažila na vlastní kůži.

Sem už asi herečka nikdy nevkročí.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...