Daniela Peštová: Prolhané fotografie

Připustit si, že osmnácté narozeniny už patří dávné minulosti, je pro krásky pracující v módním průmyslu zpravidla nepředstavitelně těžké. Jako příklad nám může skvěle posloužit Daniela Peštová, manželka slovenského zpěváka Pavla Habery (57).

Na to, že se krásná blondýnka narodila v roce 1970, vypadá více než fantasticky. Zdá se však, že jí to bohužel nestačí. Zoufale se pokouší zastavit čas poněkud křečovitou metodou počítačového upravování vlastních fotografií.

Také vás může zajímat ...

Všichni víme, že se tak dlouho chodí se džbánem pro vodu, až se jednou ucho utrhne, což se právě stalo a Danielini fanoušci to zaznamenali. Maminka tří potomků se veřejnosti předvedla na fotografii, kde vypadá naprosto božsky.

Postavu má jako víla, což pochopitelně není zadarmo, vyžaduje to neustálé cvičení a velmi asketický jídelníček. To vše modelka zvládá hravě. Přesto neodolala pokušení snímek retušovat, což nedotáhla do konce.

Bílá halenka odhaluje dívčí bříško, ale i krk, na nějž Daniela asi zapomněla. A ten odpovídá věku zralé ženy. „Jste krásná, nemáte to zapotřebí,“ podotýká k tomu jedna z modelčiných obdivovatelek.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...