Daniela Šinkorová: Bude úplně celá umělá?

Tohle už ale opravdu hraničí s posedlostí! Místo aby herečka Daniela Šinkorová (44) nechala pleť konečně vydechnout, trápí ji kromě nánosů make-upu i různými podezřelými invazivními „vylepšeními“.

Nejprve jí plastický chirurg udělal nový nos. Poté vystudovaná muzikálová herečka vsadila na omlazení kyselinou hyaluronovou a nechala si jí vyplnit tváře, čelo a oční okolí. Teď ji zase přestalo bavit spoléhat se jen na tužku na obočí.

Také vás může zajímat ...

Konečně se odhodlala a nechala si vytetovat obočí. Jak se spokojeně vyjádřila, nebude už žádné ztrácení času před zrcadlem, utrácení za štětce, stíny, řasenky a bůhví, za co všechno ještě. A po měsíci bolestivý proces s vytetovaným obočím dokonce ještě jednou zopakovala.

Radovala se, že umělé obočí i zblízka připomíná opravdové jemňoučké chloupky. A drží to údajně až tři roky. Na internetových stránkách jisté kosmetické kliniky se zase objevily fotografie, jak Daniela přírodě pomáhá prodlužováním vlasů a řas.

Cožpak si herečka neuvědomuje, že už je nepřirozeným vylepšováním nebezpečně posedlá? Co až se podívá do zrcadla a řekne svému vlastnímu odrazu: „Dobrý den, my se známe? Hledáte někoho?“ Proč to podstupuje? Copak se manželovi nelíbí taková, jaká je? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...