Daniela Šinkorová: Dusí ji zbytečné strachy a fobie

Vypadám jako cikánka

Když se DANIELA ŠINKOROVÁ (44) vypravuje na cesty do zahraničí, vyžaduje si to snad kufr navíc na všechny její šperky, které s sebou vozí. Jak totiž herečka přiznala, bez šperků od manžela nedá ani ránu. Nejinak tomu bylo, když nedávno odcestovala na několikatýdenní jazykový pobyt do Itálie.

„Odjela jsem se učit italsky, na což jsem se moc těšila,” uvedla Daniela s tím, že jí opět nechyběla její povinná výbava v podobě všelijakých cetek. „Vypadám pak jako cikánka,“ říká se smíchem herečka, která také vysvětlila důvod, proč tak činí. Je prý totiž šíleně pověrčivá a právě díky šperkům, které jí rovněž slouží jako talismany, se pak cítí jistěji.

„Bojím se létání, bojím se v moři,“ odkrývá své strachy.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...