Daniela Šinkorová: Hroutí se z vyčerpání!

Herečka Daniela Šinkorová (45) je kvůli StarDance na pokraji sil! Zvládne vůbec náročnou soutěž? Návrat do umělecké branže je krušnější, než čekala! Bývalá hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě se ped časem úplně stáhla ze showbyznysu.

Údajně kvůli jejímu partnerovi Ladislavu Polákovi (42), který neměl stát o to, aby se jeho přítelkyně vystavovala na veřejnosti. Místo toho Šinkorová zaujala místo v jídelně Polákovy restaurace, kde pracuje jako pomocná kuchařka.

Také vás může zajímat ...

Až nyní Daniela Šinkorová po dlouhé době opět míří na televizní obrazovky. Nikoli však v seriálu, jak tomu bývalo dříve, ale v taneční soutěži Star Dance. Jenomže herečka nyní zjišťuje, že si nabrala až příliš velké sousto! Tréninky pod vedením tanečníka Michala Padevěta (36) jí dávají pořádně zabrat.

Je to nad její síly! Šinkoroá sama přiznala, že ze soutěže měla hrůzu. „Bála jsem se, že to bude bolet a bolí to,“ svěřila se. Jednou dokonce prý utekla z tréninku s pláčem. „Trénink byl tak… k ničemu (byla jsem hrozná!), že jsme ho hodinu před koncem prostě odpískali.

Omlouvám se. Šla jsem se uklidnit jídlem, což zabralo… trochu,“ vylévala si své srdce na internetu s tím, že měla pláč opravdu na krajíčku. A podle všeho je ze svých neúspěchů přímo zoufalá. „Znáte to, když Vám prostě nic nejde, všechno Vám padá z ruky, chce se Vám brečet a připadáte si nejneschopnější na světě?,“ láme nad sebou hůl.

Snad jde jenom o špatné období, které zase rychle přejde. Byla by škoda, kdyby Šinkorová televizní show nadobro vzdala! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...