Daniela Šinkorová je zase bez práce?

Přišla o velké kšefty

Daniela Šinkorová.

Jak se říká, něco končí, něco začíná. Pro DANIELU ŠINKOROVOU (44) na konci loňského roku dvě pracovní příležitosti skončily, ale nové zatím nepřišly. Definitivně zmizela z Top Staru, kde téměř tři roky byla součástí moderátorského týmu, a skončil muzikál Mama Mia!, kde hrála jednu z hlavních ženských rolí, Donnu.

Herečka se netají tím, že ve svých volných chvílích ráda vaří. „Mě fakt baví vařit! Neříkám to jen pro kamery,“ vyjádřila se na sociální síti. Dokonce jí nedělá problém vařit pro větší počet lidí, a tak se pochlubila, že připravila 200 porcí boloňského ragú. Otázkou zůstává, jestli jí bude role kuchařky vyhovovat, pokud bude tou jedinou.

Když totiž skončila v roce 2008 v Ordinaci v růžové zahradě, tak se po herečce tehdy načas také slehla zem.

Také vás může zajímat ...

A prorazit znovu, to už by se nemuselo povést.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...