Daniela Šinkorová: Má šílenou fobii z havěti

Dostala hysterák a brečela

Příště si účast v takové soutěži jistě dobře rozmyslí.

Jestli se do této chvíle nevědělo, z čeho má herečka a moderátorka DANIELA ŠINKOROVÁ (44) panický strach a čeho se nejvíce štítí, tak teď už je to úplně jasné. A to díky pořadu Pevnost Boyard, jehož natáčení se ve Francii Šinkorová účastnila jako jedna ze soutěžících. A závěrečný díl pořadu stál skutečně za to.

Herečka v něm byla totiž podrobena těžké zkoušce v telefonní budce v rámci disciplíny, v níž měla hádat otázku otce Fury, zatímco jí přemýšlení ztěžoval poletující a na hlavu padající hmyz. Šinkorová se sice tvářila statečně, ale nakonec spustila takový jekot a hysterický záchvat, jaký francouzská pevnost jen tak nepamatuje.

V telefonní budce plné vlezlé havěti si zakrývala obličej a doslova se chvěla a třásla hnusem i hrůzou. Nakonec neobstála a vyběhla ven s řevem: „To nedám! To nedám!“ Ostatní soutěžící jí však selhání očividně neměli za zlé. Bylo totiž nad slunce jasnější, že pro moderátorku šlo o nadlidský výkon.

„Když jsem vylezla z hmyzí budky, myslím, že jsem brečela,“ přiznala později Šinkorová, která očividně na svůj neplánovaný hysterický výstup nebyla dvakrát pyšná.

Také vás může zajímat ...

Strach byl ale silnější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...