Daniela Šinkorová: Má šílenou fobii z havěti

Dostala hysterák a brečela

Příště si účast v takové soutěži jistě dobře rozmyslí.

Jestli se do této chvíle nevědělo, z čeho má herečka a moderátorka DANIELA ŠINKOROVÁ (44) panický strach a čeho se nejvíce štítí, tak teď už je to úplně jasné. A to díky pořadu Pevnost Boyard, jehož natáčení se ve Francii Šinkorová účastnila jako jedna ze soutěžících. A závěrečný díl pořadu stál skutečně za to.

Herečka v něm byla totiž podrobena těžké zkoušce v telefonní budce v rámci disciplíny, v níž měla hádat otázku otce Fury, zatímco jí přemýšlení ztěžoval poletující a na hlavu padající hmyz. Šinkorová se sice tvářila statečně, ale nakonec spustila takový jekot a hysterický záchvat, jaký francouzská pevnost jen tak nepamatuje.

Také vás může zajímat ...

V telefonní budce plné vlezlé havěti si zakrývala obličej a doslova se chvěla a třásla hnusem i hrůzou. Nakonec neobstála a vyběhla ven s řevem: „To nedám! To nedám!“ Ostatní soutěžící jí však selhání očividně neměli za zlé. Bylo totiž nad slunce jasnější, že pro moderátorku šlo o nadlidský výkon.

„Když jsem vylezla z hmyzí budky, myslím, že jsem brečela,“ přiznala později Šinkorová, která očividně na svůj neplánovaný hysterický výstup nebyla dvakrát pyšná.

Strach byl ale silnější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...