Daniela Šinkorová: Pro ránu nejde daleko!

Na většinu lidí působí drobná herečka Daniela Šinkorová (45) jako nesmírně křehká žena, zejména pak v posledních letech, kdy navíc výrazně zhubla. Pravdou však je, že v okamžiku, kdy si k ní začnou nenechaví muži dovolovat víc, než se sluší a patří, začne se v ní doslova vařit krev a veškerá křehkost jde okamžitě stranou.

Také vás může zajímat ...

Bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě na jedné akci nedávno ukázala, že ačkoli má po svém boku statného chlapa, manžela Ladislava Poláka (52), dokáže se o sebe postarat. V okamžiku, kdy jí jeden z fanoušků sáhl na pozadí, neváhala ani vteřinu a vlepila mu pořádnou facku.

„Mně prostě není vlastní nechat si to líbit,“ obhajovala své rázné chování herečka. Šinkorová v sobě zkrátka nezapře horkou slovenskou krev.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...