Daniela Šinkorová: Skončí bez práce a sama?

Vždy je chvíli na výsluní popularity, protože se jí začne skvěle dařit, jenže pak jako by herečce Daniele Šinkorové (46) došly síly! Nebo je za tím zcela něco jiného? Vzpoměňme třeba, když moderovala pořad TopStar, nebo byla jednou z hlavních postav v Ordinaci v růžové zahradě.

V neposlední řadě zazářila coby tanečnice ve StarDance. Jenže pak zmizela a není po ní ani vidu, ani slechu. Zatímco ostatní těží z nabyté slávy, stejně jako třeba Jitka Schneiderová (46) po Star- Dance objížděla plesy a měla taneční vystoupení, po Daniele se slehne zem. Stejně tak to bylo, když skončila v TopStaru a i tak zmizela ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Také vás může zajímat ...

Je to opravdu jen shoda náhod, nebo jí někdo brání v rozletu?

Fanoušci mají jasno.

Dře a pak zmizí jako pára nad hrncem

Před časem se totiž šuškalo, že z Ordinace musela odejít kvůli svému muži Ladislavu Polákovi (53).Nelíbily se mu prý milostné scény, které musela jako zamilovaná žena hrát. Jenže to je Datrochu podivné. Když si bral herečku, musel počítat, že něco takového ji čeká. Vždyť přece musí hrát to, co má předepsané ve scénáři, a je jedno, jestli se jí to líbí nebo ne.

Ve StarDance zase dřela tak, že shodila mnoho kil.

Vypadala krásně, přesto nově nabyté zkušenosti později neprodala. Že by opět zasáhl manžel, někdejší tenisový trenér politiků? Ví totiž nejlépe, jak to v branži chodí, a tak si manželku hlídá. Údajně Šinkorovou drží zkrátka a ona si to nechá líbit.

Jenže co jednou Daniele zbyde? Její kariéra podle jejich známých trpí tím, co si její manžel přeje. A přestože se Daniela snaží, on prý brzy začne drsně nesouhlasit s tím, co dělá. Přitom je i úspěšná muzikálová herečka a nabídky by se jí hrnuly, jenže podle kolegů to musí být schvalováno doma.

Za vším hledej muže

Jak to s ní pak bude časem? Léta utíkají a udržet se v branži stojí úsilí. Navíc i mít pravidelný příjem není vždycky snadné. A pokud už se dokázala probojovat mezi ty nejlepší, je škoda o takovou pozici přijít.

Herečka s tímhle mužem začala randit už v roce 2008, kdy byl ženatý. Už tehdy byla údajně jeho prudší povaha vyhlášena. O sedm let později se vzali. Osud jí však nenadělil vlastní potomky, přesto děti v rodině jsou díky manželovi.

Ten má z předchozího vztahu dvě, a dokonce už i dvě vnoučata. Proto je Daniela už dvojnásobnou babičkou. Bohužel sama se matkou nestala a v budoucnou tedy rodinné zázemí není to, o co by se mohla opřít..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...