Daniela Šinkorová: Že by konečně přibrala?

Ukázala bujný dekolt

Je také možné, že Daniela podstoupila plastickou operaci.

Na štíhlé postavě si dává DANIELA ŠINKOROVÁ (43) záležet jako na ničem jiném. Hodně cvičí a hlídá si v podstatě každé deko. Musela tedy pěkně vyvádět, když se v médiích začalo spekulovat o tom, že má nahoře několik kilogramů. Za všechno může tato fotografie, na níž se chlubí naditým dekoltem, který až doposud zkrátka neměla.

Veřejnost tedy usoudila, že je to díky tomu, že přibrala a moderátorku chválila. Jenže někdo, kdo si dává na postavě tak záležet, se s takovou spekulací jen tak nesmíří, a tak krátce nato uveřejnila Daniela snímek na sociální síti a připsala k němu, že je stále na stejné váze, ale při focení zkrátka zaujala lichotivou pózu.

A díky ní prý její vnady působí, že jsou větší.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...