Dara oplakává další kamarádku

Smrt spisovatelky, publicistky, novinářky a módní guru Blesku Františky Čížkové (†67) otřásla světem showbyznysu i přesto, že blízké okolí vědělo o jejím boji s těžkou nemocí už řadu let. Pro oblíbenou kritičku stále pláčí i ti, které často hodnotila. A nebrala si přitom žádné servítky a nezřídka na nich nenechala nit suchou.

Pro Františku truchlí i herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (45), která patřila mezi její blízké přítelkyně. Smrt kamarádky zdrtila i Simonu Krainovou (46). „Bolí mě srdce. Františka pro mě byla takový český Karl Lagerfeld, byla svá a nikdo ji nemůže nahradit.

Také vás může zajímat ...

Byla v tom nejlepším slova smyslu stará škola. Znaly jsem se dobře. Rána to byla i pro zpěvačku Daru Rolins (47). Ta Františku dokonce oslovovala „mámo“ – Čížkové syn je totiž jedním z jejích nejbližších přátel.

Módní rubriky přišly o odborné a vtipné postřehy a řada hvězd o upřímnou kamarádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama