Dara Rolins: Bouřlivé setkání sokyň v lásce

Před pár týdny se na půdě televize Markíza odehrálo pořádné drama. Tváří v tváři zde stanuly Dara Rolins (45), která se rozešla s Patrikem Rytmusem Vrbovským (41) a Jasmina Alagič (29), která ji po jeho boku vystřídala.

Nikdo netušil, jak budou dámy své setkání prožívat. Nakonec se však ukázalo, že jsou obě se situací celkem dobře vyrovnané a žádné velké drama se nekonalo. Přesto ale tekly emoce doslova proudem! Mladá moderátorka se doslova tetelila blahem a setkání s Darou označila za velmi milé.

Také vás může zajímat ...

„Já miluji lidi se silnou a dobrou energií,“ řekla s tím, že se prý obě těší na další setkání. Není divu, rozhodně si mají co povídat. Možná, že Dara bude své mladší sokyni v lásce dávat rady, co na úspěšného rappera platí a co ne.

Vrbovský by se možná měl mít pro jistotu na pozoru a podobné dýchánky svých drahých poloviček utnout dokud je ještě čas. Může se totiž snadno stát, že dámy k sobě najdou takové zalíbení, že nakonec půjde rapper z kola ven.

Už kdysi se takhe zpěvačka spolčila se Simonou Krainovou (45), s níž se nějaký čas dělila o společného partnera.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...