Dara Rolins: Dala přednost sexy tělu před dítětem?

Rozchod zvládla vyřešit jako profík a bez skandálů. DARA ROLINS (45) je opět sama a s raperem RYTMUSEM (41) už nějaký pátek netvoří pár. Problémy měli bývalí partneři už dlouhou dobu a odluka byla jen očekávaný krok. Proto rozchod neprožívala Dara příliš dramaticky. Ale pár týdnů poté jí ruply nervy.

Dara se ráda chlubí svou dokonalou postavou na sociálních sítích. Ukazuje břišáky, fotí se v bikinách a nutno říci, že vypadá skvěle. Jenomže se kvůli tomu musí vyrovnávat se závistivými komentáři. Za ta léta v showbyznysu si na ně mohla zvyknout, ale tohle ji dostalo do kolen. U jednoho odvážnějšího snímku jí totiž nějaká zhrzená žena napsala. „Já ti nemám co závidět.

Také vás může zajímat ...

Já jsem totiž svému muži schopná porodit dítě,“ napsala pod fotku.

Narážela na fakt, že Dara po tolika letech vztahu s Rytmusem neotěhotněla.

Patrik Vrbovský, Dara Rolins: Do plození potomků se nijak nehrnuli.
Patrik Vrbovský, Dara Rolins: Do plození potomků se nijak nehrnuli.

Mrzí jí to?

A zpěvačka zareagovala obratem. „Máš snad nějaký hlubší důvod mě urážet? Co se s***š do věcí, o kterých vůbec, ale vůbec nic nevíš? Že se nestydíš jako máma od dětí šlapat po tak tenkém ledě, jako je rození dětí a mateřství?“ odpověděla drzé ženě. S bývalým partnerem MATĚJEM HOMOLOU (44) má Dara dcerku LAURU (10), která už zřejmě zůstane jedináčkem.

Zpěvačka během vztahu s rapperem o dětech nikdy nemluvila a vždy bylo znát, že věcem nechávají volný průběh a mermomocí se o potomka nepokoušejí. Na druhé straně není tajemstvím, že Dara je posedlá svým dokonalým tělem, hlídá si jídlo a dře ve fitku. Je ochotná držet různé diety a ráda se ukazuje v sexy kostýmech. To by samozřejmě dítě dramaticky změnilo.

Musela by shazovat kila po porodu, a navíc by trvalo pěkně dlouho, než by se zase mohla chlubit pevným bříškem. Je možné, že na takovou dřinu se už zpěvačka necítila a bylo pro ni pohodlnější zůstat u jednoho dítěte.

Možná nyní svého rozhodnutí lituje, jelikož si naplno uvědomila, že od možnosti dalšího otěhotnění se vzdaluje čím dál víc.

Matěj Homola: S otcem své dcery byla více než čtyři roky.
Matěj Homola: S otcem své dcery byla více než čtyři roky.

Odradí to zajíčka?

Dara natočila klip, kde došlo i na odvážné scény se zajíčkem DAVIDEM MÉSZÁROSEM (29). Ten vyznává kult těla stejně jako Dara. I když zpěvačka tvrdila, že jejich vztahy byly pouze pracovní, nakonec z toho vyplynulo něco jiného. „To, že tam proběhla další setkání a společné chvíle, je pravda. Nebylo to jen jednou, nedá se to označit jako vztah.

Oba to berou volně, a co bude v budoucnosti, to se uvidí,“ prozradil známý mladíka s tím, že není vyloučené, že se dají dohromady i oficiálně. Takže podle informací ze Slovenska tu může vznikat románek. Jenomže jak dlouho by mohl zajda vydržet s sexy zpěvačkou? Třeba přijde chvíle, kdy bude chtít sám rodinu, a Daře by v té chvíli zůstaly jen oči pro pláč.

Ale nevěříme, že Rolins zůstane na ocet.

Ostatně i Rytmus si už našel náhradu v podobě moderátorky SuperStar JASMINY ALAGIČ (28).

Dara Rolins, David Mészáros: Se slovenským zajíčkem si Dara velice rozumí.
Dara Rolins, David Mészáros: Se slovenským zajíčkem si Dara velice rozumí.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...