Dara Rolins: Dokáže zapomenout?

Svého ex partnera zřejmě nedokáže vyhnat z hlavy. Od rozchodu zpěvačky Dary Rolins (46) a Patrika Rytmuse Vrbovského (42) uběhl už víc než rok, ale ona se stále neposunula. Naopak Rytmus se posunul o pořádný kus, čeká dítě s partnerkou Jasminou Alagič (29) a zdá se, že to zpěvačka nemůže překousnout.

Z jeho odchodu se nedokáže dostat

Také vás může zajímat ...

Nedokáže pochopit, jak mohl sedmiletý vztah jen tak ze dne na den hodit za hlavu. Ještě donedávna bombardovala sociální sítě jejich fotkami a zamilovanými citáty. Jejím příznivcům jí bylo líto, proto psali Rolins lítostivé komentáře.

Společné fotky

Radili jí, ať na Rytmuse zapomene a žije dál svůj život. Jednou ruply nervy už i samotnému Rytmusovi a Rolins vzkázal, ať už se konečně vzpamatuje. Společné fotky, videa a milostné citáty by se daly pochopit, ale to, co Rolins nedávno předvedla, už bylo přes čáru. Na jedné konferenci se totiž ukázala s prstenem, který kdysi dokazoval, že s Rytmusem patří k sobě. Nosila ho jak ona, tak i on.

Zdá se, že její smutek je čím dál tím větší..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...