Dara Rolins: Kdo ji celý život miluje?

Dojemná skutečnost vychází po letech najevo! Tohle vás překvapí. Existuje totiž muž, který osudem tak těžce zkoušenou Daru Rolins miluje vlastně celý život.

Přitom Dařiny vztahy neúprosně krachují, připomeňme si ten poslední s rapperem Patrikem „Rytmusem“ Vrbovským (41). V tomto případě se dva hlavní protagonisté veřejně urážejí prostřednictvím svých sociálních sítí, což je opravdu velice smutné.

Také vás může zajímat ...

A tu se ozval charismatický chlapík, který tiše a nesměle prohlásil, že na tu svou Darinku myslí celé roky. Je jím legendární Sagvan Tofi (53). Sdělil: „Vždycky když ji vidím, sevře se mi žaludek.“ A jeho fanynkám se při tom sevřelo srdce, tak to bylo romantické.

Přitom ti dva se nyní potkávají málokdy. Když se ale náhodou vidí, „Sagiho“ se prý zmocní nostalgie. Hned si vzpomene, jak kolem Darinky kroužil a že trvalo dlouho, než spolu začali chodit. Pak ovšem natáčel film se Simonou Krainovou (45) a zjistil, že miluje i ji.

Tofi má zkrátka široké srdce a Dara v něm stále má místo. Stará láska nerezaví. Co když se ti dva k sobě nakonec vrátí? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...