Dara Rolins: Napravila svůj loňský průšvih

Zůstala trčet v zácpě

Jedině tak měla jistotu, že opět nezůstane „viset“ někde na dálnici.

Když přesně před rokem přišla DARA ROLINS (44) o milovaného tatínka, byla její bolest o to větší, že kvůli špatné shodě okolností nestihla jeho pohřeb. Zpěvačka tehdy vyrazila na poslední rozloučení s tatínkem, které se konalo v Bratislavě, vozem po dálnici D1. A ta se jí stala také osudnou. Rolins uvízla kvůli dopravní nehodě v zácpě. „Nestihla jsem pohřeb svého táty.

Tři hodiny v zácpě na dálnici, 200 metrů od dvou vybouraných kamionů, půl hodiny před Bratislavou. Je mi hrozně.

Ku*evsky kruté!“ napsala tehdy na svůj profil na sociální síti.

MUSELA LETĚT

Také vás může zajímat ...

Letos si rodina hodlá připomenout památku DUŠANA (†68) u jeho hrobu a zpěvačka rozhodně už tuto událost nechce za žádnou cenu prošvihnout. Pojistila si proto cestu do Bratislavy a nechala se ze Stockholmu, kde se zúčastnila představení nového typu škodovky, od automobilky jako jediná celebrita přepravit letecky do Vídně, která leží jen nedaleko od slovenské metropole.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...