Dara Rolins našla u Rytmuse to, co by s jiným mužem dělalo problémy!

Dara je doma tím, kdo „hází granáty“ a Patrik kupodivu tím klidnějším.

Na první pohled je to dost nesourodá dvojice. Zpěvačka Dara Rolins (44) a její přítel, tvrdý raper Patrik Vrbovský (40), známý pod přezdívkou Rytmus, to spolu ale táhnou už skoro šest let.

Ačkoliv se Dara Rolins proslavila už v dětském věku jako Darinka Rolincová, začátky neměla jednoduché. Z pěveckého sboru jí v osmi letech vyhodili, protože nebyla týmovou hráčkou. Svěřila se do péče starší sestře a ta ji vzala k profesorovi zpěvu. Zanedlouho vydala svoji první sólovou desku s neuvěřitelným prodejem 250 tisíc kusů. A než jí bylo deset, už se ocitla v anketě Zlatý slavík.

V té době byla schopná absolvovat během léta tři sta koncertů. Připravila se tak trochu o dětství. Svěřila se pod ochranná křídla Ladislava Štaidla (72) a různé fámy říkaly, že se nejednalo jen o nevinné přátelství.

V šestnácti letech se osamostatnila, šla studovat na konzervatoř a pak zamířila do Prahy.

Také vás může zajímat ...

Dvě tvrdé rány za sebou

Podívala se i za oceán, do Spojených států – tehdy si změnila umělecké jméno na anglicky znějící Daru Rolins. V USA ale neměla odvahu zůstat, i když si v Los Angeles našla přítele. Mužů jejím životem prošlo celkem dost, počínaje idolem dívčích srdcí, zpěvákem a hercem Sagvanem Tofim (52) – s tím se rozešla kvůli jeho nevěře. Jen jeden ale stál za to, aby se stal otcem jejího dítěte.

Stal se jím zpěvák Matěj Homola (43). Na počátku jejich seznámení byly sice pracovní záležitosti, ale pak z toho byla láska jako hrom. V březnu 2008 se zpěvačce narodila dcerka Laura (9). Do života Dary pak zasáhla jedna velká osudová rána, když v červenci 2010 měla autonehodu a srazila staršího motocyklistu. Ten na následky zranění zemřel.

Po ostře sledovaném soudním líčení dostala Dara podmíněný trest. Souběžně s tím prožívala krizi ve vztahu s Matějem. Ten si bohužel našel jinou a rozchod pak nebyl nic veselého, Dara musela o malou Lauru svádět boj v soudní síni.

Naštěstí zanedlouho našla dalšího muže, a pro spoustu lidí bylo překvapením, kdo to byl.

S Matějem Homou to nevyšlo.
S Matějem Homou to nevyšlo.

Měla o sobě pochybnosti

S Patrikem Vrbovským, zpěvákem rapu, kterého hudební svět zná pod přezdívkou Rytmus, jí dohromady už předtím svedly muzikantské záležitosti. Nahrávali spolu totiž jednu písničku. Dara z něho neměla moc dobrý pocit, byl jí sice sympatický, ale svým image ji současně naháněl strach. Když pak došlo k dalšímu setkání po několika letech, začali se pomalu sbližovat. Otevřeně si povídali.

Po jedné schůzce napsala Dara Patrikovi, že se jí stýská a on se cestou domů na Slovensko otočil a vrátil se za ní do Prahy. Nikdy neváhal jet několik stovek kilometrů, aby Daru mohl vidět – a to z nich v té době ještě nebyli milenci! Později zpěvačka vzpomínala, že jejich intimní sbližování trvalo tak dlouho, až měla pochybnosti, jestli se mu líbí.

Byly to zbytečné obavy, s extravagantním Patrikem ale nakonec začala žít v jedné domácnosti.

A přestože bulvární média už několikrát psala o jejich rozchodu, na vztahu dvou zpěváků se zatím nic nezměnilo.

Dostane dcerka sourozence?

Dohromady se dali v říjnu 2001, takže letos na podzim oslaví už šest let vztahu. To samozřejmě vyvolává různé otázky, třeba ohledně svatby nebo společného potomka. Nedávno Dara prozradila, že ještě více než z její strany je ve vztahu touha po dítěti ze strany jejího partnera.

„Já to mám v takových vlnách, občas více, občas méně, protože si samozřejmě uvědomuji ten přísun dalšího stresu, povinností a ubrání toho času, který potom té ženě zůstává pro sebe,“ objasnila. Současně ale ví, že děti také dodávají sílu; tuhle zkušenost udělala s dcerkou Laurou. S přibývajícím věkem je mateřství ale stále rizikovější záležitostí.

„Chtít je jedna věc, ale jsou tu samozřejmě okolnosti, čas a tak dále,“ je jí jasné. „Jsme oba dva zdraví a schopní a podstoupili jsme různá vyšetření, zda ano nebo ne, abychom byli připraveni na všechno.

Řekli nám: ano, směle do toho.“

Dara se svojí dcerou a dcerkou zesnulé manažerky.
Dara se svojí dcerou a dcerkou zesnulé manažerky.

Proč jezdí na dovolenou každý sám

Jak Dara, tak Patrik jsou silnými osobnostmi a tak se nabízí otázka, kdo u nich doma vlastně vládne. Zpěvačka na ni odpověděla tak, že „jejich drak má dvě hlavy“. Pokud by měla vyjádřit nějaký zásadní povahový rys, ona je prý tou, která „hází granáty“, zatímco Patrik tím, kdo je nehází zpátky a chce spíš řešit věci v poklidu.

Je to dáno tím, že partner řeší hlavně sebe – tedy hudbu a kariéru – zatímco Dara toho má na starosti více. Kromě hudebních záležitostí také chod domácnosti nebo starost o dcerku. Navenek to vypadá tak, že tím energičtějším je Patrik, ale doma je prý rozhodně klidnější. Dara o svém příteli prozradila i to, že není společenský a nemá moc potřebu strávit s někým čas.

Oceňuje, že si navzájem dokážou dát prostor a že si věří. Klidně jedou na dovolenou každý sám. „Jsme dospělí a nemusíme se každý den držet za ruku, abychom věděli, že se máme rádi,“ prohlásila. „Neříkám, že to vyhovuje každému, ale nám ano.

Funguje to na sto procent.“

Vědí, jak to v práci chodí

V muzikantském prostředí nebývá nouze o pokušení a z nich plynoucí nevěry. Také v tomto směru si Dara s Patrikem věří. „Je jenom na nás dvou, co druhým dovolíme a zda nám jeden úlet stojí za krach něčeho, co funguje už tak dlouho,“ má jasno Dara. Výhodou je, že oba dobře zmíněné prostředí showbyznysu znají a vědí, co obnáší.

Oblíbená zpěvačka si nedovede představit, že by chodila s normálním mužem, protože by to prý určitě nemohlo fungovat. Patrik se jí neptá, kde a s kým byla nebo proč to tak dlouho trvalo. Sám dobře ví, jak to chodí. Přesto si Dara není stoprocentně jistá, jestli určitě po boku tvrdého rapera zestárne. Myslí si, že je to možné, ale ví, co všechno může život nastražit.

Patrik s Darou by nebyli prvním takovým párem, který se rozejde – ale ani prvním párem, který už spolu zůstane napořád.

Stál při ní ve velmi těžké chvíli

Loni na podzim doprovázel Patrik svoji partnerku při jedné z nejsmutnějších chvil v jejím životě. Dlouholetá kamarádka Dary a současně její manažerka Eva Skallová (+36) prohrála v mladém věku svůj statečný boj s rakovinou. Eva se dozvěděla diagnózu v listopadu a našla si na internetu, že tento konkrétní typ zhoubné nemoci nikdo nepřežil. Přesto bojovala a chtěla být první, které se to podaří.

Všechno bylo o to horší, že po Evě zůstala malá dcerka.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...