Dara Rolins poslala do háje své fanoušky

Zbláznila se?

Dara Rolins.

Další vlně kritiky musela čelit DARA ROLINS (43). Na sociální síti se vypsala ze svého zklamání, když kvůli silniční zácpě nestihla pohřeb zesnulého otce DUŠANA (†68). Jenže namísto pochopení a podpory od fanoušků se dočkala jen nesoucitných komentářů a také různých rad, například v kolik hodin měla na pohřeb vyrazit, aby všechno stihla.

Smrt milované osoby byla pro Rolins velmi bolestná, a tak není divu, že neudržela nervy na uzdě a musela znovu reagovat. „Strčte si svoje rady někam,“ vzkázala lidem, kteří jí roky podporují a díky nimž se u nás může živit jako zpěvačka. Pokud nezmění svůj přístup, mohla by se jednoho dne divit, až ztratí všechny své příznivce.

Zajímavé však je, že sice nestihla pohřeb, ani zádušní mši, své vystoupení ve stejný den si ale ujít nenechala.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...