Dara Rolins: Pravda o rozchodu s Rytmusem

Zpěvačka konečně odtajnila skutečný důvod, proč se rozpadnul její vztah s rapperem. Mohly za to dvě zásadní věci, které si vzájemně nedokázali dát! Je to už nějaký ten pátek, co se zpěvačka Dara Rolins (45) a rapper Patrik Vrtbovský alias Rytmus (42) rozešli.

Ukončit to měla sama Dara. Dodnes ale nezaznělo, proč se tak vlastně stalo. Vždyť spolu byli dlouhých sedm let a na společných fotografiích vypadali tak zamilovaně. A ani dnes Rolins neřekne o rapperovi křivého slova.

Také vás může zajímat ...

„Vždy mě bavili a budou bavit chlapi, kteří se tak trochu vymykají normálu. Nudní, fádní, usedlí… to není nic pro mě,“ vyznávala se nepřímo Rytmusovi i po rozchodu. Jinými slovy tak řekla, že jestli si najde dalšího muže, bude v mnohém stejný jako on.

Proč mu tedy dala kopačky? „Rozešli jsme se a rozešli jsme se v míru. Přiznat si to bylo pro oba těžký, hlavně proto, že jsme si i teď velmi blízcí. Ale jak už to někdy bývá tak to skončí a člověk musí jít dál,“ nechala se v té době slyšet Dara.

Jaký problém ale mezi nimi byl, ani jeden neprozradil. Až nyní konečně zpěvačka kápla božskou a odhaluje celou skutečnost. Z jejích slov je nad slunce jasné, že mezi ně vrazila klín její nenaplněná touha po svatbě a dítěti.

„Myslet si, že se v sedmiletém vztahu neskloňují témata jako děti a svatba, je přece naivní. Když to uzavřu, jedno ani druhé nám nebylo souzeno. A obojí se pro nás oba ukázalo prokazatelně správné,“ naznačila Dara, že téma děti a svatba pro ně bylo velké téma.

Kruh se tedy uzavírá. Zpěvačka toužila dát své dceři Lauře (10) sourozence. Marně. Pravděpodobně se Rolins již nepodařilo otěhotnět. Možá by to ale jejich láska přežila, kdyby vztah dvojice posunula alespoň jiným způsobem – svatbou.

Jenomže Rytmus se ani po letech nevyjádřil, a tak se zpěvačka raději rozhodla hledat štěstí jinde. Svůj doušek žalu si však nyní musí vypít do dna, když přihlíží, jak její expřítel vyzdvihuje svou novou přítelkyni Jasminu Alagič (29) nad všechny ostatní a plánuje s ní svatbu a miminko.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama