Dara Rolins: Problémy s jídlem

Krutou daň za dokonalou postavu platí zpěvačka Dara Rolins (44). Drží se totiž v jídle neobyčejně zkrátka. Jídelníček přísný až běda jí dělá starosti zejména v době dovolených, hlavně když cestuje mimo Evropu.

Jakmile totiž odjede z domova, změní návyky, pobývá například někde v hotelu a nezbývá jí, než se stravovat jiným způsobem, cítí, že tělo začíná reagovat jinak. Pak jí bývá zle a má problémy se zažíváním.

Veškeré problémy týkající se stravy zpěvačka vždy konzultuje s odborníky, aby nic nezanedbala. Prohlásila, že chce být na světě strašně dlouho a chce být zdravá pro sebe, pro své fanoušky a hlavně pro dceru Lauru (9).

Partnerka rapera Rytmuse (40) se netají tím, že by si přála mít ještě jedno dítě. A právě vybranou stravou a správným cvičením by si k otěhotnění chtěla dopomoci. Rozhodla se kráčet svému štěstí naproti a dodržovat zdravou životosprávu za každou cenu.

Také vás může zajímat ...

Je to psychicky náročné a při každé změně prostředí za to Dara platí zažívacími obtížemi, přesto si však přísahá, že vytrvá. Kdysi se bez nadsázky domnívala, že nejlepší dieta spočívá v tom, že člověk konzumuje celý den jen suchary.

Tak to si dnes naštěstí už nemyslí, přísná je na sebe ovšem stále. Možná až moc. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...