Dara Rolins: Spatřena s chlapem

Už má náhradu za Rytmuse (42)? Fanoušci se třesou netrpělivostí, nemohou se dočkat, až se dozví pravdu. Po boku Dary Rolins byl totiž spatřen chlap, a tak se rázem nemluví prakticky o ničem jiném.

A aby to bylo ještě zajímavější, podařilo se i vypátrat jméno a profesi tajemného fešáka: jedná se o Lukáše Kimličku, slovenského módního návrháře a fotografa. Je tedy jeho vztah s půvabnou zpěvačkou hotovou věcí? Už je ruka v rukávě? Nebylo by divu, atraktivní Dara žije už rok v osamocení, což je neradostné.

Také vás může zajímat ...

Přitom její expartner Patrik Vrbovský alias Rytmus už dal dávno světu s velkou okázalostí najevo, že se s Jasminou Alagič (29), toho času těhotnou, vroucně milují. Neměla by mu Dara také ukázat, že nezůstává na ocet? Zdálo se, že se právě o to snaží: s Kimličkou si udělali výlet do Paříže a pořizovali zde romantické fotografie s Eiffelovou věží.

Máme tedy jásat, že zpěvačka už konečně není sama? Ta však zareagovala chladně: „Brala bych ho hned, ale bohužel se orientuje na jiné typy,“ sdělila veřejnosti s tím, že její vztah s pohledným fotografem je pouze pracovní.

Ale co když takzvaně mlží? S tím se totiž setkáváme u celebrit dnes a denně. Milence vydávají za kamaráda, aby obelstily veřejnost! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...