Dara Rolins: Stará na svlékání?

Pořád se svléká. Zas už se vytasila s fotografií, na které se jaksi zapomněla obléknout. Snímek je vkusný, romantický, ale někteří fanoušci to nejenže neoceňují, naopak umělkyni časté odhazování oděvů vyčítají.

„Co chci říct a svobodně přiznat tímto fotem je, že být nahá mě baví,“ provokuje Dara Rolins. „Sex mě baví víc než kdy předtím a výhodou zralého věku je, že mi nepřijde divné o tom mluvit,“ dodává hrdě s tím, že nad argumenty, že pro matku dospívající dcery je toto nevhodné, mává rukou.

Také vás může zajímat ...

Pyšně prohlašuje, že dcera Laura (12) je vychovávána ve světě bez předsudků. Celá řada fanynek to odmítá pochopit. Poukazují na Dařin relativně pokročilý věk.

Rytmus má mladou a štíhlou holku. A myslím, že je rád, že se Dary zbavil,“ zmínila se jedna z nich o Dařině bývalém milenci. Zdá se, že zpěvačku negativní reakce nezajímají. Jde jí asi o to, aby se svět dověděl, že vypadá i před padesátými narozeninami dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...