Dara Rolins: Svým vzhledem je už úplně posedlá

Dara Rolins (45) je známá tím, že o sebe dbá. Chodí do posilovny, k plastickému chirurgovi i k různým prodlužovačům vlasů, řas a podobně. Proto možná trošku nestíhá realitu všedního dne. Sdílí na sociální síti své fotky, kde ukazuje, že i na starší ženu je pěkné pokoukání a stále mluví o dětech, i když je to v jejím věku asi spíš jen sen.

Také vás může zajímat ...

„Všechno je možné, opravdu, v dnešní době jak s pomocí tak i bez pomoci lékařů,“ přesvědčuje sebe i své okolí Dara. Už podruhé vydala diář, ve kterém jsou pro fanynky nachystané její fotky i různá moudra do života.

Skutečně originální ale je, že budete v kabelce tahat nejen objemnou knihu, ale i něco navíc. „Na přední straně je zrcátko, ve kterém můžete zkontrolovat svůj design,“ říká Dara. Opravdu si myslí, že její fanynky neřeší nic jiného než make-up a svůj vzhled jako ona? Musí stále světu dokazovat, že si na ni věk nepřijde?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...