Dara Rolins: Tahanice o dceru

Vypadá to, že se o dceru příliš dělit nechce. Zpěvačka Dara Rolins (46) se těšila na to, jak si se svou dcerou Laurou (11) užije krásné léto. Ale její plány jí bohužel narušil Lauřin otec, Matěj Homola (46).

Ten si chce dceru v létě pochopitelně taky užít, ale Rolins na to očividně zapomněla. Prý jí dost rozhodilo plány, když se Homola ozval s tím, že chce mít Lauru taky několik dní u sebe. Rolins proto udělala svému bývalému partnerovi tak trochu naschvál, a učinila pravý opak toho, co po ní chtěl.

Také vás může zajímat ...

Je mezi ní a Homolou zase zlá krev?

Rozhodla se Lauru poslat hned na dva tábory, údajně jen aby se o ni s Homolou nemusela dělit. Tím ho údajně doslova rozzuřila a on nechápe, kde je problém. Dlouhou dobu neměli s předáváním dcery žádné třenice, nicméně se zdá, že Rolins je teď velmi nerada osamělá.

Dcera Laura jí poskytuje jakousi duševní podporu a jistotu, že není sama. Snad Dara s Matějem najdou shodu a nebudou se celé léto jen dohadovat. Vždyť už si dávné křivdy odpustili..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...