Dara Rolins: Tají svou novou lásku

T na váhu en, kdo si myslí, že zpěvačka Dara Rolins (46) po nocích pláče do polštáře, je na omylu. Zpěvačka totiž přiznala, jak to s jejím životem doopravdy je. Spousta lidí ji má za chudinku, která se neustále jen trápí, ale tak to prý není.

Také vás může zajímat ...

Nedávno navíc radikálně zkrátila své vlasy a říká se, že když si žena ostříhá vlasy, chystá něco velkého. Rolins také promluvila o tom, jak to teď má s muži. Oficiálně prý zadaná není, ale také prý není tak úplně sama.

„Nebudu lhát, rozhodně po večerech sama doma nesedím,“ překvapila Rolins. Je tedy víc než jasné, že Dara už má ve svém životě někoho nového, kdo ji dělá šťastnou, ale zatím to údajně ještě nechce říkat úplně natvrdo. Otázkou zůstává, kdo je její nový tajemný milenec. O tom se prý Dara zatím rozpovídat nechtěla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...