Dara Rolins: Tohle už je válka!

Téměř už bitva zuří mezi exmilenci Darou Rolins (45) a Patrikem Vrbvským, přezdívaným Rytmus (41). Sedm let spolu chodili, dělali dojem dokonalého páru, vypadali opravdu spokojeně.

Pak ovšem přišel šok. Ze dne na den bylo po všem! Daru v Rytmusově náručí vystřídala moderátorka Jasmina Alagić (29). Dá se říct, že slovenský rapper vyměnil partnerku v rekordní době. Nová dvojice jako by dávala celému světu vědět, jak je zamilovaná.

Také vás může zajímat ...

Dělají to snad nešťastné Daře naschvál? Skoro to tak vypadá. Vnadná moderátorka a Rytmus to už opravdu přehánějí. „Způsob, jakým svoji lásku prožívá, je samozřejmě jeho věc,“ vyjádřila se opatrně Dara ke zmíněné kauze.

„Mrzí mě jen to, když svůj vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé v životě právě nyní,“ postěžovala si pohledná blondýnka. A není divu, vždyt její bývalý milenec se svěřil sociální síti s tím, že právě prožívá nejšťastnější období, jaké kdy měl.

A Dara Rolins? Kdo by se divil, že zuří? Rytmus jí mezi řádky jasně naznačuje, že je s Jasminou daleko šťastnější než s ní. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...